IV NIEDZIELA WIELKANOCNA – 25.04.2021

  1. Dzisiejsza niedziela jest Niedzielą Dobrego Pasterza. Msze w niedziele o 7.45, 9.30, 11.00 (transmitowana), 12.30 i 19.00. O godz. 13.30 w kościele będzie można przyjąć komunię świętą. Taki porządek będzie obowiązywał do odwołania.
  2. Całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu w kaplicy pod kościołem od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 18.00.
  3. Nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu NMP w sobotę po Mszy o godz. 7.30.
  4. Spotkanie modlitewne dla młodzieży w sobotę o 19.15.
  5. Ks. Jacek odwiedzi chorych z posługą sakramentalną wyjątkowo w drugą sobotę miesiąca 8.05.
  6. Osoby świeckie, które chcą pogłębić swoją wiedzę teologiczną zapraszamy na Studium Teologiczno-Pastoralne w Gnieźnie. Program studium obejmuje dwa lata. Zajęcia odbywają się w jedną sobotę miesiąca. Informacje w gablocie. 7. Zachęcamy do obejrzenia w internecie premierowego filmu: „Wyrok na niewinnych”. Film można zobaczyć w kinie internetowym www.rafaelkino.pl. W zakrystii do odebrania upominkowe zaproszenia z kodem uprawniającym do bezpłatnego dostępu na seans.
  7. Bardzo dziękujemy za prace ogrodowe oraz elektryczne wykonane na rzecz parafii. Również za ofiary i daniny, które możemy składać przelewem lub do skarbony znajdującej się w kościele za ławkami. Tam wrzucamy także niedzielną składkę, która dzisiaj przekazana będzie na utrzymanie seminarium.
  8. Na stoliku przy konfesjonale nowy numer „Przewodnika Katolickiego” z dodatkiem „5 minut z Bogiem” oraz bezpłatne czasopismo „Dobre nowiny”. .
  9. Pomódlmy się za śp. Juliusza Nowackiego oraz zmarłych z wymienianek rocznych: Zdrowaś Maryjo… Wieczny odpoczynek…

Comments are closed.