III NIEDZIELA ZWYKŁA – 26.01.2020

 1. Spotkania:
  – grupa modlitewno-charyzmatyczna „Chodzić po wodzie” w niedzielę o godz. 20.00 na plebanii;

– próba zespołu młodzieżowego w środę o 18.30 w salce pod kościołem;

 1. W pierwszym tygodniu ferii, czyli od 27.01 nie będzie adoracji Najświętszego Sakramentu w kaplicy pod kościołem oraz piątkowej adoracji wieczornej. Powrócimy do adoracji w pełnym wymiarze od poniedziałku 3 lutego.
 2. Od poniedziałku będzie już w tygodniu Msza o godz. 18.00. Biuro parafialne czynne w normalnych godzinach urzędowania. Do modlitwy różańcowej za zmarłych z wymienianek rocznych we wtorki wrócimy po feriach.
 3. W poniedziałek dodatkowa kolęda od godz. 16.00, na którą należało się zapisać. Będzie chodził tylko jeden kapłan. Kolejność mieszkań wywieszona jest na tablicy ogłoszeń. Dla zainteresowanych również do pobrania w zakrystii.
 4. Dzień Babci i Dziadka w Klubie Seniora odbędzie w piątek 24 stycznia o godz. 16.30 w Restauracji „Kawa po obiedzie”.
 5. W I sobotę miesiąca 1 lutego w ramach Nabożeństwa pięciu pierwszych sobót, o które prosiła Matka Boże w czasie objawień fatimskich, zapraszamy na Mszę św. z intencją wynagradzającą Niepokalanemu Sercu NMP o godz. 7.30, a po niej na nabożeństwo wynagradzajace.
 6. Ks. Jacek odwiedzi chorych w sobotę 1 lutego od godz. 9.00.
 7. Zapraszamy na wyjazdowe rekolekcje parafialne do Rościnna „Pościć, aby usłyszeć Boga”. Początek 28.02 w piątek o godz. 18.00, zakończenie w sobotę o godz. 16.00. Koszt 80 zł. Zapisy w zakrystii.
 8. Za ławkami znajduje się skarbona na ofiary kolędowe. Po raz ostatni wystawiona będzie w niedzielę 2 lutego. Bardzo dziękujemy za wykonane w tym tygodniu prace na rzecz parafii. Dzisiaj po Mszach zbiórka do puszek na pomoc dla misjonarzy pochodzących z Archidiecezji Gnieźnieńskiej.
 9. Przed kościołem do nabycia numer „Gościa Niedzielnego”, Mały Gość Niedzielny” oraz „Przewodnika Katolickiego” z dodatkiem „5 minut z Bogiem”. Na stoliku za ławkami bezpłatne pismo „Dobre Nowiny”.
 10. Pomódlmy się za zmarłego Stanisława Łuckiego i zmarłych z wymienianek rocznych: Zdrowaś Maryjo… Wieczny odpoczynek…

Comments are closed.