II NIEDZIELA ZWYKŁA – 17.01.2021

 1. Przypominamy o obowiązku zasłaniania ust i nosa na czas liturgii, w której w naszym kościele mogą uczestniczyć 33 osoby. Przypominamy o dyspensie od obowiązku uczestnictwa we Mszy św.
 2. Całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu w kościele od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 18.00. W piątek nie będzie wieczornej adoracja Najświętszego Sakramentu. Wrócimy do niej od piątku 29 stycznia.
 3. Spowiadamy 15 min. przed każdą Mszą w zakrystii.
 4. W poniedziałek rozpoczyna się Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan. Za tydzień Niedziela Słowa Bożego. Jednocześnie Episkopat zachęca do włączenia się w akcję „Dzień solidarności z Chorwacją”, która zmaga się ze skutkami silnego trzęsienia ziemi. Ofiary na ten cel można wpłacać na konto Caritas Polska. Numer konta podany poniżej.
  70 1020 1013 0000 0102 0002 6526 (tytuł wpłaty CHORWACJA)
 5. Wszystkich czcicieli św. Rity zapraszamy na Mszę św. w piątek 22 stycznia o godz. 19.30.
 6. W tym roku zamiast odwiedzin duszpasterskich odprawiamy w styczniu Msze w intencji Parafian według planu wywieszonego w gablocie oraz umieszczonego na stronie parafialnej. Zachęcamy, aby tego dnia w swoich domach modlić się o Boże błogosławieństwo. Można skorzystać z modlitwy umieszczonej na naszej stronie i wyłożonej na stoliku przy konfesjonale. Tam też znajdują się pamiątki kolędowe.
 7. Bardzo dziękuję za składane ofiary, dzięki którym opłacamy na bieżąco koszty związane z utrzymaniem naszej Parafii. Można je składać w kościele do skarbony ustawionej za ławkami albo wpłacać na konto parafialne.
 8. Na stoliku przy konfesjonale nowy numer „Przewodnika Katolickiego”.
 9. Pomódlmy się za śp. Helenę Szymczyk i za zmarłych z wymienianek rocznych: Zdrowaś Maryjo… Wieczny odpoczynek…

Comments are closed.